Çılgın Sephora Oje İndirimi!

İndirim insanı alışveriş çılgınlığına sürükleyen sihirli bir kelime!

Şu internet aleminde en sevdiğim insan Ecem (Ojecem). Sağolsun oje indirimlerini direk bana haber veriyor. ? Sephora’da çılgın bir oje indirimi yapmış. OPI, Nailsinc, Ciate benim gördüğüm markalar. Eh bende duramadım birşeyler aldım! Sizlerle de paylaşayım dedim.

Her bir tanesi 10 TL!

OPI Top Coat

İlk izlenim olarak çok sevdim! Yani fırçasını, çabuk kurumasını, parlaklığını sevdim. Öyle UV ışığına tutmuşsun gibide parlamıyor ama günlük olarak epey ideal!

Nails inc. The Perfect Nude

Charlotte Street 401

Bu alışverişimde en az beğendiğim bu oldu sanırım! Fırçasını sevmedim. Birde Nude ojelerdeki sorun bunda da var. Çok kat sürmek gerekiyor. 3. katın sonunda güzel durdu ama. Kalıcılığı da bayağı iyi.

Nails inc. Gel Effect

Chiltern Street

Evet Barbie pembesi! Sırf ambalajı için aldım! Eve gelip sürdüğümde rengini sevdim. Bu serinin kıvamı bir üsttekine göre daha güzel! Daha güzel pigment veriyor birde. Yazın epey kullanırım ben bunu!

Ciate Paint Pots

PP112 – Love Letter

Bu ojeyi bulduğunuz yerde kapın! Gerçekten enfes duruyor! Kasaya gitmişken oradaki kadın önerdi ve gidip teşekkür edebilirim şuan. Göz alıcı! (Kalıcılığı biraz az tabi. Üstlerden çıktı daha 2.günde)

OPI Infinite Shine 2

Can’t Be Beet

Snapchat’te en çok screenshot ı bu oje aldı! Yani en sevilen bu oldu sanırım. (Bu arada Snapchatte : saturngezegenli yim 😀 ) Bende çok sevdim. İnce tabaka uygulamak çok kolay. Çabuk kuruyor. Üzerine bir top coat geçmek şart gibi ama rengi müthiş! Yaz- kış demeden bayağı kullanacağım belli!

Benim minik Sephora alışverişim bu şekildeydi. Şimdi tekrar gitsem biraz daha OPI oje alırım muhtemelen fırça ve yapı olarak en çok onu sevdim çünkü. Genel olarak “ay bu çok kötü yea” dediğim bir oje olmadı!

Leave a Reply